FURNITURE / Chests of Drawers & Desks / Sekretär 4095457
nr 409 5457
Sekretär
Lenght: ()
100x44, höjd: 130 [skada; spricka; repa; nagg eller slitage]
1000
SEK 1800
Monday May 22 2006
at 16:00:00
1.300 kr
1.700 kr
1.500 kr